Eğitim Vitrini Yeni Nesil Matematik Soruları Çözüm Teknikleri & Düşünme Becerileri Eğitimi 28.12.2021
Yeni Nesil Matematik Soruları Çözüm Teknikleri & Düşünme Becerileri Eğitimi
"Yeni nesil matematik soruları çözüm teknikleri + düşünme becerileri eğitimi" Türkiye'de İLK KEZ & SADECE ÖĞRENCİ DOKTORU'nda...
✓ 22 Ocak - 6 Şubat tarihleri arasında (Yarıyıl tatili)
✓ 6 kişilik sınıfta
✓ Toplam 12 saat ders
✓ Sınırlı kontenjan...
"Yeni nesil matematik soruları çözüm teknikleri + düşünme becerileri eğitimi" konu anlatımı ya da klasik bir soru çözümü değildir. "Matematik konularını bildiği halde yeni nesil soruları çözemeyen öğrenciler için" MEB örnek sorular & LGS'de çıkmış sorular üzerinde, animasyon tekniğiyle 2 yıllık bir çalışma sonunda hazırlanmış ve beceri temelli soruların çözüm tekniklerini özgün ve pratik yöntemlerle uygulamalı olarak öğreten bir eğitimdir.
Ayrıca yeni nesil soruları çözmek için öğrencilerin sahip olması gereken; “anlama, mantık & muhakeme, akıl yürütme, analitik, eleştirel ve pratik düşünme, dikkat & odaklanma, hızlı düşünme,problem çözme...” gibi beceriler, çözüm teknikleri ile birlikte yeni nesil sorular üzerinde uygulamalı olarak öğretilmektedir.
"Matematik konularını biliyorum ama yeni nesil soruları çözemiyorum." diyorsan BU FIRSATI KAÇIRMA! Yeni nesil matematik sorularını ÖĞRENCİ DOKTORU ile eğlenceye dönüştür!
Tel: 0506 3282262
ÖĞRENCİ DOKTORU EĞİTİM & DANIŞMANLIK
“Yeni Nesil Öğrenci Koçluğu”
HABERDAR OL! Bursa da özel okullar, özel kurumlar ve kusrlar ile ilgili yenilikleri takip etmek için abone olun!
MESAJ GÖNDER!