HABERLER ANASAYFA'YA DÖN Öğrenciler Doğa Kariyer Günleri İle Geleceklerini Şekillendiriyor. 08.03.2018
Öğrenciler Doğa Kariyer Günleri İle Geleceklerini Şekillendiriyor.

Doğa Koleji Bursa Rehberlik Birimi ve t-MBA Öğrenci Meclislerinin düzenlediği Kariyer Günü etkinlikleri 22 Şubat 2018 tarihinde, Doğa Koleji Bursa , Sakarya ve  Çanakkale Kampüslerinden yaklaşık 300 öğrencinin  katılımları ile  Bursa Özlüce Doğa Koleji Kampüsünün  ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


Kariyer gününde Sabah Gazetesi eğitim köşe yazarı ve  CNN Türk’te “Başarıya Doğru” programını hazırlayan ve sunan  Sait GÜRSOY yeni sınav sistemi ile ilgili öğrencileri bilgilendirdi. 


Öğrenciler, ayrıca kariyer hedefleri doğrultusunda üniversiteler ile bölümlerini yakından tanıma fırsatı bularak  kariyer alanında uzman  akademisyenler ve meslek mensupları tarafından üniversitelerdeki tıp, mimarlık, , veterinerlik, fen bilimleri,  beslenme ve diyetetik, diş hekimliği, inşaat mühendisliği , makine ve otomativ mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, radyo ve televizyon, gastronomi , hukuk, psikoloji,  iç mimarlık , işletme, ekonomi ,uluslararası ilişkiler ve siyaset bilimi bölümleri hakkında  bilgilendirildi.
 

Öğrencilerimizin geleceklerini şekillendirmede büyük farkındalık yaratan etkinliğine katılan tüm üniversitelere, akademisyen ve meslek mensuplarına  teşekkür ederiz.

HABERDAR OL! Bursa da özel okullar, özel kurumlar ve kusrlar ile ilgili yenilikleri takip etmek için abone olun!
MESAJ GÖNDER!