HABERLER ANASAYFA'YA DÖN Özel İzmir Yolu Tan Okulları'ndan Nilüfer Belediyesi Personeline %30 İndirim 20.12.2018
Özel İzmir Yolu Tan Okulları'ndan Nilüfer Belediyesi Personeline %30 İndirim
Bursa Nilüfer Belediyesi'nin, Özel İzmir Yolu Tan Anadolu ve Fen Lisesi ile imzaladığı protokol kapsamında belediye personeli, yüzde 30 özel indirim imkânından faydalanacak.

Bursa'da Nilüfer Belediyesi, çalışanlarının hayatını kolaylaştırmak için farklı kurum ve kuruluşlarla özel indirim protokolleri imzalıyor. Bu kapsamda Nilüfer Belediye Başkan Vekili Yalçın Işıkyıldız ve Özel İzmir Yolu Tan Anadolu ve Fen Lisesi yöneticilerinden Öztürk Aydın'ın imzaladığı protokolle birlikte, belediye personelinin çocukları yüzde 30 indirim imkânından yararlanacak.

Nilüfer Belediyesi Halk Evi'nde gerçekleştirilen indirim protokolü imza töreninde Başkan Vekili Yalçın Işıkyıldız, amaçlarının belediye personelinin yaşamlarını kolaylaştırmak olduğunu söyledi.

Özel İzmir Yolu Tan Anadolu ve Fen Lisesi yöneticisi Öztürk Aydın da böyle bir protokolün altına imza atmaktan memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Nilüfer Belediyesi ve Özel İzmir Yolu Tan Anadolu ve Fen Lisesi arasında imzalanan indirim protokolü kapsamında Nilüfer Belediyesi çalışanları ve birinci derecede yakınlarına yüzde 30 indirim yapılacak.
HABERDAR OL! Bursa da özel okullar, özel kurumlar ve kusrlar ile ilgili yenilikleri takip etmek için abone olun!
MESAJ GÖNDER!