Eğitim Vitrini Bursa Özel Okullar 2019 - 2020 Kayıt Ücretleri 30.01.2019
Bursa Özel Okullar 2019 - 2020 Kayıt Ücretleri

Bursa Özel Okullar 2019 - 2020 Kayıt Ücretleri

Çocuğunu özel okula kayıt yaptırmak isteyen velilerin en çok merak ettiği soruların başında; Bursa özel okullar 2019 - 2020 kayıt ücretleri açıklanmaya başlandı mı? Bursa özel okullar 2019 - 2020 kayıt ücretleri ne zaman açıklanacak? Bursa özel okullar 2019 - 2020 kayıt ücretleri ne kadar? soruları gelmektedir.
Bursluluk sınavlarını yapan özel okullar 2019 - 2020 eğitim - öğretim yılı için kayıt ücretlerini açıklamaya başladılar. Bazı özel okullar kayıt ücretlerini web sitelerinde yayınlarken bazı özel okullar ise birebir görüşmelerde kayıt ücretleri hakkında bilgi vermektedirler.
Bursa'da özel okulların ücretleri arasında çok büyük farklar olduğu görülmektedir. Yaklaşık 15.000 TL'den başlayan özel okul kayıt ücretlerinin üst sınırı ise 50.00 Tl'yi aşmış durumda. Özel okulların kayıt ücretleri, okulun butik veya zincir okul özelliği göstermesinden fiziksel özelliklere, kurumsal yapısından uygulanan eğitim programlarına kadar birçok faktöre bağlı olarak farklılıklar göstermektedir. Çeşitli eğitim kademelerinde (Anaokulu, ilkokul, ortaokul...) farklı fiyatlar uygulanabildiği gibi verilen hizmetler yönünden de (yemek, kıyafet, kitap-kırtasiye...) farklı ücretler ortaya çıkmaktadır.
Bursa'daki özel okulların sayısının hergeçen gün artması özel okulların araştırılması ve özel okulların kayıt ücretlerinin takip edilmesini de zorlaştırmaktadır. Bursaegitim.net sitesinde, Bursa'daki tüm özel okulları ilçelere göre ( Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ...) ve kategorilere göre ( anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi, fen lisesi, meslek lisesi) listeleyebilir, üye kurumların profillerini inceleyebilir, iletişim bilgilerini kullanarak kurumlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa'da özel okulların 2019 - 2020 kayıt ücretleri açıklandıkça kurumların web sitelerindeki kayıt ücretlerinin bağlantılarını aşağıda vermeye çalışacağız. Kayıt ücretlerini yayınlayamadığımız özel okullara kurumun iletişim bilgilerini kullanarak ulaşıp, kayıt ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bursa Özel Okullar 2019 - 2020 Kayıt Ücretleri Listesi

Okyanus Kolejleri Kayıt Ücretleri
Şahinkaya Eğitim Kurumları Kayıt Ücretleri
Doğa Kolejleri Kayıt Ücretleri
Bahçeşehir Kolejleri Kayıt Ücretleri
Ted Bursa Koleji Kayıt Ücretleri
Tan Eğitim Kurumları Kayıt Ücretleri
Özel Mavi Dünya Okulları Kayıt Ücretleri
Tan Balat Kayıt Ücretleri
Bursa Ekol Koleji Kayıt Ücretleri


Not: 11 Adımda İdeal Özel Okul Seçimi Nasıl Yapılır? makalemizi okumanız özel okul seçiminde size yardımcı olacaktır.

HABERDAR OL! Bursa da özel okullar, özel kurumlar ve kusrlar ile ilgili yenilikleri takip etmek için abone olun!
MESAJ GÖNDER!