ertuğrul okulları Yaz Okulları ertuğrul okulları Yaz Okulları
Eğitim Vitrini Yıldırım Belediyesi Yaz Spor Okulları 28.05.2019
Yıldırım Belediyesi Yaz Spor Okulları
Yıldırımlı çocukların sağlıklı ve tam donanımlı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak adına projeler geliştiren Yıldırım Belediyesi Yaz Spor Okulları ile öğrencileri sporla buluşturuyor. Yıldırım Belediyespor bünyesinde; futbol, basketbol, voleybol, tenis, cimnastik ve yüzme branşlarında temel eğitimin verileceği yaz spor okullarının kayıtları başladı. 4 dönem halinde gerçekleştirilecek spor okullarının ilk döneminde çalışmalar 17 Haziran’da başlayacak. Öte yandan Yıldırım Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda eğitim alacak öğrencilerin etkinlikleri, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Sosyal Etkinlik Modülü’ne de aktarılabilecek.
  • 6-13 yaş gruplarının katılabileceği futbol branşında eğitimler Sadık Ahmet Spor Tesisleri’nde,
  • 7-14 yaş gruplarının katılabileceği voleybol ve basketbol Mimar Sinan Spor Salonu’nda,
  • 6-14 yaş gruplarının yer alabileceği tenis branşında eğitimler Yıldırım Spor Kompleksi’nde,
  • 4-10 yaş gruplarının katılabileceği cimnastik Yıldırım Spor Kompleksi, Mimar Sinan Spor Salonu ve Sinandede Çocuk Cimnastik Merkezi’nde,
  • 6-13 yaş gruplarının faydalanabileceği yüzme ise Sadık Ahmet Spor Tesisi, Erikli Yüzme Havuzu, Umurbey Yüzme Havuzu ve Yıldırım Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek.     
Çocuklarının Yıldırım Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda geleceğin şampiyonları olma yolunda eğitim almasını isteyen veliler, branşların gerçekleştiği spor merkezine giderek kayıt yaptırabilecek.
HABERDAR OL! Bursa da özel okullar, özel kurumlar ve kusrlar ile ilgili yenilikleri takip etmek için abone olun!
MESAJ GÖNDER!